Hamamönü İftar Mekanları

HAMAMÖNÜ İFTAR

Ramazan ayının birbirinden farklı lezzetlerini keşfetmeniz için, her sene olduğu gibi, bu senede et ve tavuk menülerimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Tarihi yönleri ve kurulan satış tezgahları ile canlı bir semt haline gelen hamamönü bölgesinde iftar yapabileceğiniz eşsiz mekanları keşfetmeniz için, günlük olarak yenilenen menülerimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Ramazan ayında sevdikleriniz veya aileniz ile güzel bir mekan arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektedir. Özel bir alana kurulan alanız bahçe, giriş ve üst kat olmak üzere birçok konuğu aynı anda ağırlayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Günün yorgunluğunu ve uzun bir sürenin ardından zahmetsiz bir şekilde iftarınızı yapmanız için hamamönü iftar mekanları arasında başarılı puan sıralamasına sahip olan Nar-ı keyf cafe bistro online rezervasyon seçenekleri sayesinde iftar zamanında sorunsuz bir şekilde yer bulmanıza yardımcı olmaktadır.

İftar menülerimizin fiyatları et ve tavuk olmak üzere değişiklik gösterebilir. Hergün hazırladığımız menüler farklıdır, bu nedenle günlük olarak internet sitemizi takip edebilirsiniz. Kalabalık gruplar için özel masalarımız bulunmaktadır.

Canlı müzik eşliğinde güzel bir akşam geçirmeniz için gerekli olan tüm herşeye sahibiz. Gıdalarımız tamamen tanınmış markalardan oluşmaktadır.

[sg_popup id=1984]